Zoals genoegzaam bekend zal zijn is de INR Zweden weer verleden tijd. 14 nationaliteiten hebben wij geteld en 230 bezoekers. Het was nog spannend. De aanloop er naar toe zorgde voor vertraging, omdat het ronduit slecht weer was. Veerboten uit de vaart in de Oostzee aan het begin van de week. M.a.w omrijden via Denemarken in ons geval. Eenmaal op het treffen had de organisatie het dik voor elkaar en werd het weer steeds beter. Met als gevolg meer bier. Onze club was met 27 leden goed vertegenwoordigd, waar de provincie Zeeland, qua aantal members in de meerderheid was. Zij hadden zelfs de provincievlag mee genomen. Foto’s zeggen meer dan 1000 woorden is het gebruikelijke cliché, dus geniet van de plaatjes.

Johan Swieringa.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

We sturen regelmatig nieuwsbrieven met actuele informatie en aankomende evenementen

Je bent succesvol ingeschreven